Para Birimi

btc
ltc

Parola

Rastgele
Dosya Seç

Salt Type

Giriş
Personel
Genel

Kullanıcı Adı

Şifre

4-6 Rakam Pini

İsim

Email

Telefon

Doğum Tarihi

Espri

KRIPTOTALK.COM

Para Birimi: BTC
Parola:

Genel Adres (Bitcoin Adresi):

Özel Anahtar (Gizli! Lütfen Paylaşmayın):

Yazdırma Seçenekleri

Parolayı Gizle


Espriyi Gizle


Özel Anahtarı Gizle

Yazdır

About brainwallet.io

Web tarayıcınızda çalışan Bitcoin ve Litecoin için belirleyici bir cryptocurrency adres üreticisidir. Herhangi bir metni veya dosyayı özel bir anahtara ve genel adrese dönüştürür, parola şifresini ve tuzları ezberleyerek kripto para birimini kağıda, bir şifre yöneticisinde, bir fotoğraf veya belgede veya beyninizde saklamanıza olanak sağlar. Anahtar oluşturma tarayıcınızda gerçekleşir ve sunucumuza hiçbir bilgi gönderilmez.

Sorumluluk Reddi: Kullanım riski size aittir. Ne yaptığınızı bilmiyorsanız, beyin cüzdanları tehlikeli olabilir. Kayıp veya hırsızlığı önlemek için güçlü bir parola kullanmalı ve güvenlik önlemleri almalısınız. Kriptotalk.com kullanarak, Hizmet Şartlarımızı (aşağıda) kabul etmiş oluyorsunuz..

Uzun, benzersiz bir parola kullanın. Zayıf bir parola kullanırsanız, paranızın çalınması riski vardır. En az 8 rastgele kelime öneriyoruz. Sizin için oluşturulan güvenli 12 kelimelik bir parola oluşturmak için "rastgele" düğmesine tıklayın. Parolanızı unutursanız, şifreleme para biriminiz sonsuza dek kaybolur, bu nedenle lütfen parolanızı yazın..

Siz Gizli soru cüzdanınızı oluşturan şifreleme işlevine ek girdi olarak kullanılır. Bu bilgiler hiçbir zaman hiçbir yere gönderilmez veya saklanmaz ve yalnızca parolanızı güçlendirmek için kullanılır. En az bir gizli soru girmeniz gerekir ve farklı gizli soru türleri arasında seçim yapma olanağınız vardır. Kurtarma işlemi yoktur, bu yüzden ne yazdığınızı unutma.

Bir parola yazmak yerine, bir dosyayı seçerek veya dosyayı parola alanına sürükleyerek herhangi bir dosyayı parolanız olarak kullanabilirsiniz. Tarayıcınız, parolanız olarak kullanılan bir sağlama toplamı türetmek için dosya üzerinde bir SHA256 karma işlemi gerçekleştirir. Dosya karması tarayıcınızda gerçekleşir ve dosya hiçbir zaman yüklenmez. İnternette bulunan bir dosyayı asla kullanmamak ve güvenli bir şekilde saklamak önemlidir. Çektiğiniz bir fotoğrafı kullanmanızı öneririz.

Kriptotalk.com cüzdan işlemi scrypt aşağıdaki gibidir.

Süreç aşağıdaki gibidir (pseudocode):

 • key = scrypt(passphrase, salt, N=218, r=8, p=1, dkLen=32)
 • keypair = generate_keypair(sha256(key))

 • Scrypt, kaba kuvvet saldırılarını kasıtlı olarak yavaşlatmak için kullanılan hafıza yoğun bir işlevdir. Performans, donanımınıza bağlı olarak değişebilir ve bazı durumlarda hiç çalışmayabilir. Sorun yaşarsanız, farklı bir web tarayıcısı veya daha yeni bir bilgisayar deneyin. Eski destek için güvenliği feda edemeyiz.

  Kriptotalk.com çevrimdışı çalıştırılabilen kendi kendine yeten bir web sitesidir.

  Kullanım Şartları

  Bu Hizmet Koşulları (“Koşullar”), kriptotalk.com 'a (“Hizmet”) erişiminizi ve kullanımınızı ve Hizmete yüklenen, indirilen veya görünen tüm bilgileri, metinleri, bağlantıları, grafikleri, fotoğrafları, videoları veya diğer materyalleri kullanımınızı yönetir. (topluca “İçerik” olarak anılır). Hizmeti kullanarak bu Şartlara bağlı kalmayı kabul edersiniz.

  Bu Hizmeti kullanımınızdan ve yürürlükteki yasalara, kurallara ve düzenlemelere uyum dahil, sağladığınız tüm İçerikten siz sorumlusunuz. Hizmete veya herhangi bir İçeriğe erişiminiz ve kullanımınız kendi sorumluluğunuzdadır. Hizmetin size “OLDUĞU GİBİ” ve “MEVCUT OLDUĞU GİBİ” esasıyla sağlandığını anlıyor ve kabul ediyorsunuz.

  Hiçbir koşulda kriptotalk.com 'a, bu Hizmeti kullanımınızla bağlantılı olarak ortaya çıkacak herhangi bir şekilde veya böyle bir yükümlülüğün sözleşme altında olup olmadığından doğacak hiçbir şeyden sorumlu tutulamaz. kriptotalk.com, bu Hizmeti kullanımınızdan kaynaklanabilecek herhangi bir dolaylı, sonuçta veya özel sorumluluktan sorumlu tutulamaz

  Kriptotalk.com, herhangi bir nedenden ötürü şifreleme para birimlerinde oluşabilecek zararlardan sorumlu değildir.

  Herhangi bir zamanda, önceden bildirimde bulunmaksızın, herhangi bir sebeple Hizmeti değiştirme veya sonlandırma hakkını saklı tutarız. Bu Koşulları herhangi bir zamanda değiştirme hakkımız saklıdır.

  Edited by

  Muhammet Çimen
  destek@kriptotalk.com

  PGP Anahtarı
  EB6E BB0A 6C1B 762F B282
  A38A DE5F 7DB2 1B0B 3CCA

  Donate BTC: 19WmVMNRhhuLxbN8kgQTVLoLVwRaugm4b3
  Donate LTC: LhkChcEZPTppx6HdFip22ZjJG5auZfyqkT

  Kriptotalk.com