$ 0.386

-5.31%
Market Değeri $0.000
Hacim 24H 0 WAN
Açılış 24H $0.408
Düşük/Yüksek $0.364 - $0.409
Açıklama

Wanchain (WAN) Nedir ?, “yeni dijital ekonomi için güçlü finansal piyasalar” inşa etmeyi amaçlayan bir blockchain teknolojisidir. Wanchain'in amacı temel olarak merkezi olmayan bir banka kurmaktır. Geleneksel bankaların mevcut finansal sektörün altyapısı olduğu gibi, Wanchain dijital varlık ekonomisi için yeni bir altyapı inşa etmek istiyor.

Wanchain şirketi Jack Lu ve çeşitli ITT kurumlardan Master ve doktora ile mezun teknik uzmanlardan oluşan bir ekip tarafından Singapur'da kurulan kendi blockchain 'e sahip firmadır.. Jack Lu, Wanchain'i geliştirmeden önce Factom olarak bilinen ünlü bir blockchain projesini kurmuştur.

Özellikler

Wanchain, dağıtılmış bir şekilde farklı blockchain defterleri arasındaki değer alışverişini bağlar ve değiştirir.

Bu, düşük maliyetli bankalar arası varlık transferleri gerçekleştirmek için Wanchain ile entegre olabilecek bir sistem anlamına gelir. Daha basit terimlerle, Wanchain'in hem Ethereum hem de Bitcoin blok zincirlerinde uygulamalar oluşturmasına izin verebilen bir platform oluşturmayı hedefliyor. Aynı zamanda, herhangi bir kurumun veya bireyin kredi, varlık değişimi, kredi ödemeleri, işlem anlaşmaları ve diğer banka hizmetleri gibi hizmetleri sağlamak amacı ile kendi merkezi olmayan banka hesabını oluşturmak için Wanchain'i kullanabileceği anlamına gelir. Wanchain çoklu kripto para alışverişini kolaylaştırabilir. Kurumlar veya bireyler, platformun dağıtılmış çapraz blok zincir işlem mekanizmasından yararlanarak dağıtılmış kripto para birimi değişim hizmetlerini Wanchain ile oldukça güvenli bir şekilde yapabilirler.

Mkt.Cap $ 0.00000000 Hacim 24H 0.00000000 WAN
Pazar Payı 0% Toplam Arz 24H 0.00000000 WAN
Sağlama Tipi PoS Açılış $ 0.41
Düşük $ 0.36 Yüksek $ 0.41
Tarih Fiyat Hacim