Kripto Borsası İnceleme Coin Analizi Teknik Analiz

ByBit Kayıt Ol | “Z84VK8” Referans Linki ile 5.030 USDT Bonus Kazan

Son Güncelleme:  3 Mart 2023

Referans linki ile ByBit kayıt yaptıran yeni kullanıcılar  5.030 USDT değerinde bonus kazanıyor. Referans kodu bölümüne “Z84VK8” kodunu yazarak kayıt işlemini tamamlayın. Daha sonra KYC (kimlik doğrulama) yapın ve ödülünüzü kazanın.

ByBit kayıt

Kripto para dünyasının en iyi borsalarından biri olan ve kullanıcısına çeşitli opsiyonlar sağlayan ByBit, yeni kayıt olan kullanıcılarına 5.030 USDT değerinde ödül sunuyor. Basit arayüzü ve kullanıcı dostu özellikleri ile son dönemlerin en iyi kripto borsaları arasında yer alan ByBit ile kazanmaya başlamak için ByBit üyelik işleminizi tamamlayın.

ByBit Hesap Oluşturma

ByBit kayıt

Her açıdan kullanıcısının kolaylığını düşünerek hizmetlerini sunan ByBit, hesap oluşturma konusunda da sağladığı kolaylıkları ile kendinden söz ettirir. Aşağıdaki adımları takip ederek ByBit üyeliği oluşturabilir ve ödülünüzü alabilirsiniz.

İşte adım adım Bybit hesap oluşturma…

  • ByBit kayıt sayfasına ulaşmak için tıklayın.
  • Kayıt formunu doldurun.
  • Mail doğrulama linkine tıklayın.
  • Hesabınızı oluşturun.

4 adımda ByBit üyelik oluşturma kolaylığını yakalayabileceğiniz borsada, daha sonra KYC doğrulama işlemini tamamlamanız gerekmektedir.

ByBit KYC (Kimlik Doğrulaması)

Global ve yerel kripto borsaları, kullanıcılarını korumak, kara para aklama ve terörü finanse etme suçlarının önüne geçmek için KYC/AML politikalarını uygularlar. Kimlik doğrulama adımlarını tamamlayan kullanıcılar, aynı zamanda platformun sunduğu avantajlardan da faydalanabilirler.

Aşağıda adım adım anlattığımız şekilde işlem yaparak ByBit kimlik doğrulama (KYC) yapabilirsiniz.

İşte adım adıma ByBit KYC doğrulama…

  • Hesabınıza giriş yapın
  • “Ayarlar” sekmesine tıklayın
  • “KYC doğrulama” sekmesine tıklayın
  • Kimliğinizin ön ve arka yüzünü yükleyin
  • Selfie yükleyin.

Birkaç adımda ByBit kimlik doğrulama (KYC) tamamlayarak daha güvenilir bir şekilde işlem yapmaya başlayabilir, platformun sunduğu ayrıcalıklardan yararlanarak işlemlerinize devam edebilirsiniz.

ByBit KYC (Kimlik Doğrulama) Ne Kadar Sürer?

KYC doğrulama süresi, sistemin yoğunluğuna bağlı olarak ortalama 12 saatte tamamlanmaktadır. Ancak genel olarak çok daha kısa sürede doğrulama işlemleri onaylanmaktadır.

KYC yaparken kimliğinizin ön ve arka yüzünü yüklemeniz gerekiyor. Bazen kullanıcılar yükledikleri görsellerin net olmamasından dolayı KYC doğrulama işlemlerini tamamlayamıyorlar. Görsel yüklerden çok fazla ışık olmamasına ve görselin net şekilde okunur olmasına dikkat etmeniz gerekir.

Dünyanın en güvenilir kripto borsaları arasında yer alan ByBit’te işlemleri daha sağlıklı yapmak, limit kısıtlamasına takılmadan para yatırma ve çekme işlemi yapmak için KYC doğrulama yapmanız gerekir.

ByBit Hesap ve Güvenlik Ayarları

Hesabınızı güvenli bir şekilde kullanmak için ByBit kayıt işlemini tamamladıktan sonra hesap ve güvenlik ayarlarını yapmanızı öneririz.

Hesap ve güvenlik ayarlarını yapmak için hesabınıza giriş yapın, profilinizin üzerine tıklayın ve açılan sekmeden “Hesap ve güvenlik ayarları” sekmesine tıklayın. Açılan sayfadan SMS doğrulama ve 2FA doğrulama seçeneklerini aktif ederek hesabınızı güven altına alabilirsiniz.

ByBit KYC Bonusu Nasıl Alınır?

ByBit, yeni kullanıcılarına özel olarak sunduğu kampanyada, referans kodu ile kayıt olan kullanıcılar 5.030 USDT değerinde bedava bonus alıyor. Bonusunuzu almak için öncelikle “Z84VK8” referans kodunu Bybit kayıt olurken yazmanız gerekir. Üyelik işlemini tamamladıktan sonra KYC doğrulaması yapmanız gerekmektedir.

KYC doğrulama aşamasını tamamladıktan sonra ödülünüzü alabilirsiniz. Ayrıca spot ve vadeli işlemlerde hacim yapan kullanıcılara ekstra ödüller de verilmektedir. En iyi kripto borsaları listelemesinde yer alan ByBit ile işlem yapmaya başlarken kazançlı çıkmak için hemen kayıt olun, bonusunuzu kazanın.

ByBit Güvenilir mi?ByBit Para Yatırma

SSS

ByBit kimlik bilgisi vermek güvenli mi?

KYC/AML politikaları, güvenilir tüm kripto borsalarında uygulanan bir prosedürdür. ByBit KYC doğrulama da bu politikalar içerisinde yer almaktadır. Kara para aklama, terörü finanse etme ve kullanıcı varlıklarını korumak amacıyla platforma kimlik bilgilerinin verilmesi gerekir. ByBit, gerekli gördüğü durumlarda sadece resmi makamlarla kimlik bilgilerini paylaşır. Bunun dışında üçüncü şahıslarla kimlik bilgileri paylaşılmaz.

ByBit KYC hatası nasıl çözülür?

ByBit kayıt işlemi yaparken zaman zaman kullanıcılar, KYC doğrulama adımını geçemeyebiliyor. Bunun nedeni yüklenen kimlik resimlerinin net olmaması ya da selfie adımında yüz hareketlerinin doğru ve zamanında yapılmamasından kaynaklanmaktadır. Tüm işlemleri doğru şekilde yaptığınızdan emin iseniz canlı destek sayfasından iletişime geçin.

ByBit kayıt bonusu nasıl alınır?

ByBit kayıt bonusu, referans linki ile kayıt olan kullanıcılara verilmektedir. Hesabınızı oluşturduktan sonra KYC (kimlik doğrulama) yaparak 5.030 USDT değerinde bonusunuzu alabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 0 Average: 0]

YASAL UYARI: Kripto para birimleri, yüksek volaliteye sahip, yüksek risk içeren dijital paralardır. Kripto borsaları değerlendirmesi yaparken, kullanıcı yorumları, işlem ücretleri, güvenlik katmanları gibi özelliklerini değerlendirerek yaptık. Fakat hiçbir borsa ile ortaklığımızın bulunmadığını, bilgilendirmelerin tamamen “araştırma” yöntemi ile elde edilen verilerden oluştuğunu bilmenizi isteriz.

Bunlara da Göz Atın
Verified by MonsterInsights