Kripto Borsası İnceleme Coin Analizi Teknik Analiz

Binance Para Yatırma 3 Adımda Hızlı ve Kolay Para Yatırma

Son Güncelleme:  7 Mart 2023

Binance’e hızlı ve kolay bir şekilde para yatırmak istiyorsanız, üç adımla basit ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Binance kayıt

İlk olarak Binance TR uygulamasına giriş yapın, “Cüzdan” sekmesine tıklayın ve “Para Yatırma” sekmesine gidin. Daha sonra para yatırma seçeneği olarak “TRY” seçin, daha sonra banka seçin ve yönergeleri takip ederek Binance para yatırma işlemini tamamlayın.

Binance’a Komisyonsuz Para Yatırma

Binance para yatırma

Binance’a komisyonsuz para yatırmak için aşağıdaki adımları sırasıyla takip ederek hızlı ve güvenilir şekilde işlem yapabilirsiniz.

 1. Binance TR uygulamasını açın ve “Cüzdan” sekmesinden “Para Yatırma” sekmesine tıklayın.
 2. Açılan sayfadan yatırmak istediğiniz coini seçin. (TRY)
 3. Banka seçimi yapın (AKBANK, Fibabanka, Vakıfbank, Ziraat Bankası, Diğer Bankalar)
 4. Binance banka hesap bilgilerini kopyalayarak online bankacılık hesabınızdan Binance TR hesabınıza komisyonsuz para yatırın.

Binance Global’e Para Yatırma

Binance TR uygulamasından Türk Lirası yatırma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Başka bir borsadaki varlıklarınızı coin olarak Binance hesabınıza yatırmak için aşağıdaki adımları takip edin.

 1. Binance Global uygulamasına giriş yapın
 2. “Cüzdan” sekmesine tıklayın ve “Yatırma” butonuna tıklayın.
 3. Coin seçin (Örn. USDT)
 4. Ağı seçin (TRC20, BEP20)
 5. Cüzdan kodunu kopyalayın.
 6. Transfer edeceğiniz borsadan “Cüzdan” sekmesine gidin.
 7. “Çek” butonuna tıklayın.
 8. Coin seçin (Örn. USDT)
 9. Ağı seçin (TRC20, BEP20)
 10. Cüzdan adresini yapıştırın.

Yukarıdaki işlemleri sırasıyla yaptıktan sonra son aşamada para çekme işlemini doğrulamak için mail adresinize gelen doğrulama kodunu, SMS doğrulama kodunu ve 2FA doğrulama kodunu ilgili alanlara yapıştırarak işlemi tamamlayın.

Binance’e Para Yatırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Binance para yatırma işlemi, yukarıda anlattığımız gibi basit ve hızlı bir şekilde yapılabilmektedir. Ancak hesabınıza para yatırırken dikkat etmeniz gereken bazı hususlar vardır. İşte Binance para yatırırken dikkat edilmesi gerekenler.

 1. Binance TR’den para yatırırken sadece kendi adınıza olan banka hesabından para yatırabilirsiniz.
 2. Binance TR’ye kredi kartı ya da ATM kullanarak para yatıramazsınız.
 3. Binance banka hesap bilgilerini yanlış yazmamak için “kopyalama” butonunu kullanın.
 4. Binance giriş bilgilerinizi müşteri temsilcileri dahil kimseyle paylaşmayın.
 5. Binance Global hesabınıza coin yatırırken her iki borsada da aynı coini seçtiğinizden emin olun.
 6. Coin seçiminden sonra ağ seçimi yaparken doğru ağı seçtiğinizden emin olun.

Yukarıda anlattığımız hususlara dikkat ederek Binance para yatırma işlemini güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Binance Güvenli mi?

Binance, 2017 yılında kurulmuş, işlem hacmi açısından en büyük kripto borsasıdır. Hızlı, güvenilir ve düşük işlem ücretli kripto borsası olması, en çok tercih edilen borsa olmasını etkilemektedir. Kullanıcı güvenliği ve varlık güvenliği konusunda uyguladığı güvenlik katmanları ve 7/24 koruma prosedürleri ile Binance, güvenilir bir platformdur.

Binance, kullanıcıların varlıklarını soğuk cüzdanlarda korur. Buna ek olarak Güvenlik Rezervi Fonu (SAFU)’da şuana kadar biriken 1 milyar doların üzerinde para bulunmaktadır. Bu fon, olası bir saldırı durumunda kullanıcıların çalınan varlıklarının iade edilmesi amacı ile kullanılmaktadır.

Binance para yatırma işlemi de oldukça güvenli bir şekilde yapılmaktadır. Tüm işlemler, Binance güvenliği altında olduğu için işlemlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Binance kayıt
Binance Güvenilir mi?ByBit Güvenilir mi?

SSS

Binance para yatırma komisyonu var mı?

Binance hesabınıza KYC doğrulama yaptıktan sonra istediğiniz miktarda TRY yatırabilirsiniz. Binance, para yatırma işlemlerinde herhangi bir komisyon almamaktadır.

Binance para yatırma güvenli mi?

Binance para yatırma işleminde kullanıcılarından 2FA doğrulama, SMS doğrulama ve mail doğrulama gibi güvenlik katmanlarını kullanmaktadır. Bu nedenle güvenli bir şekilde para yatırabilirsiniz.

Binance TR para yatırma adresi nerede?

Binance hesabınıza giriş yaptıktan sonra “Cüzdan” sekmesine gidin, “Para Yatırma” butonuna tıklayın ve “TRY” seçin. Bu işlemleri yaptıktan sonra açılacak yeni sayfada Binance banka seçenekleri çıkacaktır. İstediğiniz bankayı seçerek banka hesap bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

YASAL UYARI: Kripto para birimleri, yüksek volaliteye sahip, yüksek risk içeren dijital paralardır. Kripto borsaları değerlendirmesi yaparken, kullanıcı yorumları, işlem ücretleri, güvenlik katmanları gibi özelliklerini değerlendirerek yaptık. Fakat hiçbir borsa ile ortaklığımızın bulunmadığını, bilgilendirmelerin tamamen “araştırma” yöntemi ile elde edilen verilerden oluştuğunu bilmenizi isteriz.

Bunlara da Göz Atın
Verified by MonsterInsights