Kripto Borsası İnceleme Coin Analizi Teknik Analiz

Binance Para Çekme | 3 Adımda Hızlı ve Güvenli Para Çekme

Son Güncelleme:  7 Mart 2023

Binance para çekme işlemini hızlı ve güvenli şekilde yapmak için aşağıdaki talimatlara uygun şekilde hareket edin.

Binance kayıt

Hızlı, güvenilir ve yüksek likiditesi ile dünyanın en popüler kripto borsası olmayı başaran Binance, para yatırma ve para çekme işlemlerinde kullanıcılarının kolaylıkla işlem yapmasını sağlayan bir platformdur.

Binance’den Türk Lirası Çekme

Binance para çekme

Binance’daki birikimlerinizi çekmek için güvenli bir işlem yapmanız gerekir. Aşağıdaki adımları uygulayarak Binance’dan banka hesabınıza Türk lirası çekim işlemini tamamlayabilirsiniz.

 1. Binance Global hesabınıza giriş yapın.
 2. “Cüzdan” sekmesine girin ve “Transfer” butonuna tıklayın.
 3. Çekmek istediğiniz coini (Örn. USDT) seçin.
 4. Transfer yeri olarak “Binance TR” seçin.
 5. Transfer etmek istediğiniz miktarı seçin ve doğrulama adımlarını uygulayın.

Binance Global hesabınızdan varlıklarınızı Binance TR uygulamasına aktardıktan sonra aşağıdaki adımları takip ederek banka hesabınıza aktarabilirsiniz.

 1. Binance TR aktardığınız USDT’leri Türk Lirasına dönüştürün.
 2. “Cüzdan” sekmesine gidin ve “Çekme” butonuna tıklayın.
 3. Çekmek istediğiniz coini “TRY” olarak seçin.
 4. Adınıza tanımlı bir banka hesabı yoksa banka hesabınızı tanımlayın.
 5. Çekmek istediğiniz miktarı belirleyin.
 6. Çekme talimatını okuyarak onaylayın.

Yukarıdaki adımları doğru şekilde uygulamanız halinde Binance para çekme işlemini başarılı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Binance’dan Para Çekerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Binance, en iyi kripto borsaları arasında yer alır. Para yatırma, çekme, alım-satım ve diğer tüm işlemler, platformun kullandığı güvenlik katmanları sayesinde son derece güvenli bir şekilde işlenmektedir.

Binance para çekme işlemi yaparken aşağıdaki talimatlara uygun hareket ettiğinizde, varlıklarınızı güvenli bir şekilde banka hesabınıza ya da diğer borsalardaki cüzdanlarınıza aktarabilirsiniz.

 1. Binance’dan sadece kendi adınıza kayıtlı olan Türk bankalarına para çekebilirsiniz.
 2. Binance; Ziraat Bankası, Vakıfbank, AKBANK ve Fibabanka ile anlaşmalıdır. Diğer banka hesaplarına da 7/24 para çekme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.
 3. Para çekme işlemlerinde 2.000 TL’ye kadar olan tutarlar. FAST ile desteklenmektedir. 2.000 TL’den daha fazla olan çekimler ise 7/24 gerçekleştirilebilmektedir.
 4. Binance Global hesabınızdan başka borsaya transfer yaparken her iki borsada aynı coinin olduğundan emin olun.
 5. Coin çekme işleminde seçtiğiniz ağın doğru olduğundan emin olun.

Binance’dan Para Çekme Güvenli mi?

Binance, dünyanın en iyi kripto borsaları listesinde ilk sırada yer almaktadır. İşlem hacmi bakımından ve güvenlik açısından en güvenilir kripto borsası olması, tüm işlemlerin güvenli bir şekilde gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Binance’dan para çekme de güvenlidir. Yapılan her işlemde olduğu gibi para çekme işleminde de 2FA doğrulama, mail doğrulama ve SMS doğrulama gibi güvenlik protokolleri uygulanmaktadır. Bu sayede hesabınızdaki varlıkları çekerken herhangi bir sorun ile karşı karşıya kalmazsınız.

Binance hesabı, platformun sunduğu güvenlik protokollerine uygun şekilde kullanılması halinde, bir başkasının hesabınıza erişmesi ya da varlıklarınızı çekmesi gibi bir durum söz konusu olmaz. Özellikle 2 FA uygulaması, anlık olarak değişken şifreler ürettiği için başka biri hesabınızı ele geçirmiş olsa bile para çekme işleminde 2FA anahtarı olmadığı için varlıklarınızı çekemez.

Binance Para YatırmaBinance Güvenilir mi?

SSS

Binance para çekme komisyonu ne kadar?

Binance’dan para çekerken Türk bankasına çekimlerde herhangi bir komisyon ücreti alınmamaktadır.

Binance coin çekme komisyonu ne kadar?

Binance’dan başka bir borsaya coin çekerken bir komisyon ödersiniz. Komisyon oranı, çekeceğiniz coine göre değişiklik gösterir. Ayrıntılı bilgi almak için buraya tıklayın.

Binance para çekmek güvenli mi?

Binance hesabınızdan varlıklarınızı ister TRY olarak Binance TR uygulamasından banka hesabınıza isterseniz Binance Global hesabınızdan başka borsadaki cüzdanınıza güvenli bir şekilde aktarabilirsiniz.

Click to rate this post!
[Total: 1 Average: 5]

YASAL UYARI: Kripto para birimleri, yüksek volaliteye sahip, yüksek risk içeren dijital paralardır. Kripto borsaları değerlendirmesi yaparken, kullanıcı yorumları, işlem ücretleri, güvenlik katmanları gibi özelliklerini değerlendirerek yaptık. Fakat hiçbir borsa ile ortaklığımızın bulunmadığını, bilgilendirmelerin tamamen “araştırma” yöntemi ile elde edilen verilerden oluştuğunu bilmenizi isteriz.

Bunlara da Göz Atın
Verified by MonsterInsights